ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ K. MACIEJEWSKIEJ

poniedziałek, 25 lutego 2013

Po wspaniałym koncercie Damiana Holeckiego

Wszyscy świetnie bawili się podczas koncertu Damiana Holeckiego.
Po koncercie była okazja do zrobienia sobie zdjęcia z Artystą. 
Znany kompozytor i wykonawca takich utworów jak: ,,Mamo, dla Ciebie jestem", ,,Czerwone róże", ,,Jesteś aniołem",,Po prostu dziękuję", które przez wiele miesięcy zajmowały pierwsze miejsca przebojów w wielu rozgłośniach radiowych i telewizyjnych - Damian Holecki wystąpił 23 lutego na scenie grodzieckiej filii Ośrodka Kultury. Publiczność prosiła, żeby Artysta wystąpił jeszcze kiedyś w Zagłębiu. Wśród publiczności były też osoby z Krakowa i Warszawy. Było SUPER.  

niedziela, 24 lutego 2013

środa, 13 lutego 2013

"Obrazy mistrzów" za 5 złotych

(Foto: Ewa Trefon).  Od prawej: Jadwiga Gubała, wiceprzewodnicząca Komisji Polityki Społecznej Miasta Będzina; Katarzyna Maciejewska, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Będzina; Andrzej Łysek przedstawiciel organizatorów wystawy z Ośrodka Kultury w Będzinie.
W Galerii Ośrodka Kultury w Będzinie 11 lutego odbył się wernisaż wystawy "Obrazy Mistrzów. Jarosław Jaśnikowski - malarstwo". Wystawę można zwiedzać do 29 lutego. Wstęp: tylko 5 zł. Warto przyjść. Zapraszam! MATERIAŁ FILMOWY Kanał99: http://kanal99.pl/2013/02/jasnikowski-w-osrodku-kultury/

wtorek, 12 lutego 2013

Wystąpili charytatywnie na rzecz chorych

Foto: M.Sowińska-Kłosowska

Kolędami oraz "Juliszką" z operetki Freda Raymonda pt. "Błękitna maska" Chór z parafii NSPJ na Warpiu pod kierunkiem Michała Sobolewskiego rozpoczął część artystyczną koncertu charytatywnego na rzecz najciężej chorych, podopiecznych przebywających w domach i hospitalizowanych w Oddziale Opieki Paliatywnej PZZOZ w Będzinie. Koncert zorganizowało Stowarzyszenie Opieki Paliatywnej "Nadzieja".
- Cieszy mnie fakt, że jako chór możemy występować na rzecz osób potrzebujących wsparcia, zwłaszcza - chorych. Wszyscy moi znajomi z chóru lubią śpiewać i występować, a szczególnie gdy jakiemuś wydarzeniu, w którym bierzemy udział przyświeca tak szlachetny cel jak podczas tego koncertu.  - mówi jedna z członkiń chóru Katarzyna Maciejewska, a zarazem wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Będzina. 

sobota, 9 lutego 2013

Koncert na zakończenie 110-lecia I LO. im.M.Kopernika w Będzinie

Obchody 110-lecia I LO. mi. Mikołaja Kopernika w Będzinie zakończyły się 7 lutego koncertem noworocznym, w którym wystąpili uczniowie i absolwenci. 

środa, 6 lutego 2013

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...