ZAPRASZAMY NA STRONĘ K. MACIEJEWSKIEJ.

poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Członkowie Akcji Katolickiej z parafii św.Trójcy w Będzini po raz 11 wręczą paczki z przyborami szkolnymi uczniom z będzińskich rodzin

W sobotę 3 września o godz. 10.00 w Domu Parafialnym na Górze Zamkowej w ramach 11 edycji dobroczynnego przedsięwzięcia pod hasłem "Nauka dla każdego" członkowie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej im. doktora Adama Bilika rozdadzą paczki z przyborami szkolnymi swoim podopiecznym: dzieciom i młodzieży z będzińskich rodzin, których rodzice mają poważne problemy finansowe.
- To przedsięwzięcie dobroczynne udaje się zrealizować od 11 lat dzięki ofiarności członków naszej Akcji Katolickiej, parafian oraz ludzi, którzy rozumieją sytuację innych osób i chcą im pomóc. Również w tym roku nie zabrakło ludzi o dobrych sercach. Dzięki nim będziemy mogli z radością przekazać uczniom paczki z przyborami szkolnymi. Już teraz pragnę wyrazić moją wdzięczność za tę pomoc. O takich właśnie gestach myślał Jezus Chrystus gdy mówił: Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, mnieście uczynili... - mówi Katarzyna Maciejewska, prezes Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej im. dr A.Bilika przy Parafii św.Trójcy.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...